História

V Tajnej pokračujeme v tradícií remesla, ktorá siaha až do stredoveku. Prvé písomné zmienky o vinohradoch by ste v Tajnej našli v kronikách písaných v roku 1890,  kedy gróf Révay a jeho rodina na polohách nami vysadenej vinice už  pestovali vinič.

O vinárstve

Vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery objavíte v malej dedinke Tajná, v Nitrianskej vinohradníckej oblasti a Vrábeľskom vinohradníckom rajóne.  Je ukryté uprostred 25 tich hektárov vlastných vinohradov. 

Túžba po realizácií sna zdieľaného rodinou a láska k prírode bola základom zrodu butikového vinárstva s dušou. Rodinná väzba s regiónom a vášeň pre jedinečnosť vytvárajú tajomstvá tohto miesta. Každá fľaša nášho vína odzrkadľuje harmóniu prírody, organický prístup a svedomitú prácu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam porta, dui in consequat placerat, libero magna pretium sapien, quis bibendum massa nulla a tellus.

Aliquam erat volutpat. Morbi felis erat, hendrerit ut lectus in, tristique vehicula augue. Aliquam erat volutpat. Aenean interdum sem vel nunc malesuada, id consectetur ligula mollis. Donec commodo id risus nec iaculis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam porta, dui in consequat placerat, libero magna pretium sapien.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Phillip Halim